ЕКСКУРСІЇ, ПОДОРОЖІ, КОНКУРСИ

 Як відомо, справжній студент – не тільки той, хто вчиться, а й не забуває про розваги. Значну частину життя наших студентів складають освітні, розважальні, виховні заходи. Традиційно чимало уваги приділяється екскурсіям Львовом, відвіданням архітектурних і культурних пам`яток.

Так, 10 жовтня 2011 р.  для студентів-першокурсників юридичного факультету викладач ЛУБП І.В.Лозенко провів екскурсію  „Латинськими написами у місті Львові”. Екскурсія була проведена з дисципліни „Латинська мова”.

 5 грудня 2011 року студенти факультету журналістики відвідали Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, розташований у колишньому будинку Каменяра.  

 Під час змістовної півторагодинної екскурсії студенти побачили не лише особисті речі письменника, але й архівні документи, фотографії, рукописи, матеріали, що стосуються його літературно-наукової, політичної і громадської діяльності.

 

Щороку навесні в Університеті проводиться конкурс „Міс ЛУБП”, який завжди збирає чимало учасниць і глядачів. Це конкурс не лише зовнішніх даних, але й кмітливості, чарівності, винахідливості.