Представники наукової громадськості Львівщини відзначили День науки в Україні

Представники наукової громадськості Львівщини відзначили День науки в Україні

18 травня в актовій залі Національного університету “Львівська політехніка” відбулось урочисте засідання представників наукової громадськості з нагоди Дня науки в Україні, який відзначають щорічно у третю суботу травня. Організаторами святкування були Західний науковий центр НАН України і МОН України, Рада ректорів закладів вищої освіти Львівської області та Наукове товариство ім. Шевченка. Участь у заході взяли представники органів влади та місцевого самоврядування, а також провідні науковці Львівщини. За вагомі досягнення, багаторічну невтомну працю, особистий внесок у розвиток науки було відзначено кращих представників наукового середовища.
Зокрема, канцлер Львівського університету бізнесу та права, д.е.н. Лариса Анатоліївна Янковська була нагороджена Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня науки в Україні.
Крім того, Грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України, якою відзначають наукових працівників ака­демічних установ та закладів вищої освіти Львівської області, отримав ще один представник Львівського університету бізнесу та права – к.е.н. Руслан Миколайович Скриньковський – за вагомі досягнення у науковій і науково-організаційній роботі.
Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

Детальніше про зазначений захід можна дізнатися на офіційному сайті Західного наукового центру НАН України та МОН України за посиланням http://znc.com.ua/ukr/news/2016/201805_D_nauky.php

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>