Відкриті лекції прокурорів Львівської області в університеті

Відкриті лекції прокурорів Львівської області в університеті

20 та 21 березня 2018 року студенти Львівського університету бізнесу та права поспілкувалися з прокурорами прокуратури Львівської області в рамках здійснення заходів щодо просвітницької та правоосвітньої діяльності серед студентів.

Заступник начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури області Коваль Роксолана Романівна розповіла студентам про представництво в суді як функцію прокуратури, навела яскраві приклади представництва, а також у процесі дискусії обговорили роль і необхідність такої діяльності прокурорів.

Смілевський Максим Леонідович, кандидат юридичних наук, прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення, поділився знаннями щодо застосування Європейської конвенції з прав людини, зокрема статті 5 про право на свободу та особисту недоторканність та основні проблеми у рішеннях ЄСПЛ.

Прокурор відділу роботи з кадрами прокуратури області Дідовський Михайло Юрійович розповів про порядок вступу на службу в органи прокуратури, зокрема про вимоги до кандидата та особливості проходження служби прокурором (кваліфікаційний рівень, спосіб життя та моральний образ прокурора тощо).

342

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>