Реєстрація електронного кабінету для вступу в коледж після 11 класів

Для подання заяв для вступу в коледж після 11 класів або після училища абітурієнти мають створити особистий електронний кабінет на сайті ЄДЕБО. Старт реєстрації кабінетів — 1 липня 2024 року. Розказуємо в деталях, як створити електронний кабінет 2024 для вступу до закладів фахової передвищої освіти.

Як створити електронний кабінет для вступу в коледж після 11 класів: покрокова інструкція

1. Зайдіть на сайт ЄДЕБО та натисніть кнопку «Електронний кабінет вступника».

Саме через цю сторінку ви заходитимете до свого кабінету вступника 2024.

Як створити свій кабінет для вступу в коледж

2. У вікні, що відкрилося перед вами, натисніть на синю кнопку «Реєстрація».

як зареєструвати кабінет для вступу в коледж 11 клас

3. Зазначте логін та пароль.

Логіном слугуватиме ваша електронна пошта — тому вказуйте ту, до якої маєте доступ та яка не заборонена в Україні. Пароль має містити не менше ніж 6 символів. Занотуйте його собі, адже він буде потрібний вам щоразу, як заходитимете в кабінет.

4. Оберіть документ на основі якого вступаєте.

У спадному списку оберіть потрібний освітній документ:

  • Вступ для здобуття вищої, фахової передвищої освіти на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту (11 класів) — якщо вступаєте після 11 класів школи.
  • Вступ для здобуття фахової передвищої освіти на основі диплома кваліфікованого робітника — якщо вступаєте після училища.

Електронний кабінет вступника в коледж після 11 класу

5. Зазначте дані своїх документів:

  • сертифікат НМТ / ЗНО, якщо складали такі випробування, — номер, пін-код та рік;
  • документ про освіту, на основі якого вступаєте — серія та номер.

Після цього натисніть синю кнопку внизу «Зареєструвати».

Документи для електронного кабінету в коледж після 11 класу

Якщо у вас немає сертифіката НМТ / ЗНО, поставте відповідну позначку та вкажіть свій ідентифікаційний код або дані документа, що посвідчує особу, який використовували, коли замовляли свій попередній документ про освіту, тобто атестат або диплом з училища. Це потрібно для додаткової ідентифікації. Орієнтуйтеся на спадні списки, які пропонує вам система.

У разі правильно заповнених полів ви побачите повідомлення, що ваш кабінет вступника успішно створено, а на вашу електронну адресу надіслано листа для його активації.

6. Активуйте свій електронний кабінет вступника.

Зайдіть у свою електронну пошту та протягом 15 хвилин від моменту створення кабінету перейдіть за посиланням, яке вам надійшло у листі. Повідомлення «Ваш акаунт було активовано» свідчитиме, що ви все зробили правильно.

7. Заповніть дані вступника.

За допомогою логіна та пароля увійдіть у свій кабінет та вкажіть свій номер телефону. Якщо вказуєте не український номер, зніміть позначку «Україна» та вкажіть номер разом із кодом іншої країни. Після цього натисніть синю кнопку «Підтвердити».

Що потрібно вказати для вступу в коледж 2024

8. Завантажте фотографію.

У кабінет вступника ви маєте завантажити своє фото розміром 3*4. Вага файлу не має перевищувати 1 МБ. Врахуйте, що це фото заклад надалі може використати для виготовлення вашого студентського квитка, тож воно має бути встановленого зразка (як на документи).

9. Перевірте інформацію про ваші освітні документи.

У вашому кабінеті мають відображатися дані про ваш шкільний атестат / диплом кваліфікованого робітника. Якщо складали НМТ / ЗНО, то інформація про результати також мають підтягнутися до вашого кабінету.

На цьому ваш кабінет уже буде готовий до подання заяв для вступу в коледж. Подавати заяви для вступу за співбесідами / творчими конкурсами ви зможете в період 5–22 липня.

Якщо у вас виникають труднощі зі створенням електронного кабінету, зверніться до консультаційного центру при приймальних комісіях закладів освіти. Працівники цих центрів допоможуть з реєстрацією кабінетів, поданням заяв на вступ, а також із завантаженням необхідних документів, зокрема якщо ви маєте пільги.

Джерело: https://www.education.ua/news/2024/06/28/reestratsiia-elektronnoho-kabinetu-dlia-vstupu-v-koledzh-pislia-11-klasiv/