У Львівському університеті бізнесу та права розпочав роботу Центр міжнародної освіти.

             

Відтепер Ви маєте унікальну можливість співпрацюючи з Львівським університетом бізнесу та права здобути не лише грунтновні знання за обраною Вами спеціальністю, але й пройти на дистанційній чи стаціонарній основі курс навчання у престижних іноземних вищих навчальних закладах (Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach; Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON w Krakowie; Wyższa Szkoła Biznesu — National-Louis University) та одержати польський, американський диплом про вищу освіту за спеціальностями:право, громадська безпека, антикризове управління, інформаційна безпека, кримінологія і судово-медична експертиза, державна безпека, управління, фінанси і рахунки, міжнародні відносини, адміністрування, антитерор і лідерство, захист людей та майна, поліцейська спеціальність, соціологія, психологія, фізіотерапія, косметологія, туризм і відпочинок. Навчання відбувається на базі провідних іноземних вищих навчальних закладів – Горнослазької Вищої Школи Комерції ім. Войцеха Корфантего (Польща, м. Катовіце), Школи вищої освіти в громадській та індивідуальній безпеці «APEIRON» (Польща, м. Краків), Вищої школи бізнесу (Польща, м. Нови Сонч) та National-Louis University (США, м. Чикаго).  

Обійдіть конкурентів та займіть високооплачувану посаду у кращих українських та іноземних компаніях разом з Львівським університетом бізнесу та права!

За додатковою інформацією звертайтесь у Центр міжнародної освіти (м. Львів, вул. Кульпарківська, 99, Львівський університет бізнесу та права). Графік прийому: понеділок – четвер з 13.00 до 18.00.

Координатор Центру – Клювак Оксана Володимирівна, тел. моб.: +38(093)655-94-41; e-mail: OKSANA_KLYUVAK@bigmir.net

Ціни та напрями навчання:

 Apeiron

Gornoslaska

National Louis University