Для забезпечення потреб студентів, в університеті діє бібліотека з читальним залом.

Студенти мають можливість користуватись послугами бібліотеки згідно графіку роботи з дотриманням карантинних обмежень.

Бібліотечний фонд складає понад 11 тис. примірників навчальної, навчально-методичної, наукової літератури та періодики.

Студенти також мають можливість скористатись послугами Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника (згідно укладеної угоди).

Для підготовки у час карантину ми рекомендуємо користатись наступними ресурсами, що відповідають дисциплінам:

Міжнародні відносини та міжнародна інформація

http://www.mfa.gov.ua/ Офіційний сайт Міністерства закордонних справ України. В рубриках розташовано матеріали, що стосуються зовнішньополітичних пріоритетів України, економічного та інвестиційного співробітництва України на світовій арені, матеріал про євроінтеграційну стратегію України, коротка характеристика міжнародних торговельно-економічних організацій.
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com.  В розділі “Міжнародна економіка” – електронні книги з питань геополітики України та інш.
http://library.if.ua/ Портал “Бібліотека економіста”. В рубриці “Міжнародна економіка” – електронні книги відповідної тематики.
http://www.wiiw.ac.at Портал “Віденського інституту міжнародних економічних досліджень”. Дослідження стосуються країн Східної Європи, країн СНД, Китаю, Турції тощо. Серед матеріалів: публікації з поточними аналізами стану країн, економічними прогнозами, статистичними даними, бібліотека економічної літератури, яка пов’язана з країнами Центральної та Східної Європи тощо. Матеріал на англійській мові.
http://ukraine-eu.mfa.gov.ua/ “Україна-Європейський Союз”- офіційний сайт представництва України при Європейському Союзі. Містить інформацію про євроінтеграцію, співпрацю Україна-ЄС в області економіки, науки, техніки, культури тощо.
http://www.un.org/ru/index.html Офіційний сайт ООН. Основні відомості про ООН. Статут та структура організації. Матеріали інформаційного центру, документація. Анонси та огляди конференцій та заходів. Посилання на сайти установ ООН тощо.
http://www.coe.kiev.ua/ Сайт містить загальні відомості про Раду Європи: статут, мету, країни-члени РЄ, країни-кандидати тощо. Набір правових документів. Інформація про становище України в Раді Європи.

Право

http://www.ukrjurist.com/ Електронна версія  журналу “Український Юрист”. Журнал висвітлює широке коло питань юридичного характеру.
http://pravinform.gov.ua/ Портал Головного Державного об’єднання правової інформації Міністерства юстиції України. Містить: офіційний бюлетень поточного законодавства України, нормативні акти, журнал “Офіційний вісник” ( електронний варіант), бюлетень Міністерства юстиції України тощо.
http://mego.info/ Юридичний портал-бібліотека України “Мего-Інфо – Юридична бібліотека №1″ з новітньою правовою літературою для навчання, роботи та консультацій
http://readbookz.com/ Бібліотека он-лайн Readbookz.com.  В розділі “Право” – електронні книги відповідної тематики.
http://ukma-lawyers.narod.ru/simple.html Портал Могилянських правників. Посилання “Ресурси” містять електронні підручники, монографії з права, посібники, навчальні плани і інші навчальні матеріали .
http://law.biz.ua/ Портал “Електронна юридична бібліотека”. Електронні книги з різних галузей права.
http://propravo.in.ua Інформаційно-аналітичний ресурс “ПроПраво”. Безкоштовні оцифровані підручники для юриста, правові видання та інші матеріали з юриспруденції
http://www.pravoznavec.com.ua Електронна бібліотека юридичної літератури “Правознавець”. Представлено широке коло повнотекстових книг та статей з різних галузей права
http://www.pravo.vuzlib.net/ Економіко-правова бібліотека “Vuzlib”. Оцифровані підручники, статті з різних галузей права.

Фінанси та банківська справа

http://www.bank.gov.ua Офіційний сайт Національного банку України. Всестороння інформація стосовно діяльності Нацбанку: історична пам’ятка, правовий статус, функції, інформаційні технології банку, банківська система України, фінансові ринки, правові акти, звіти банку, статистика тощо.
http://finance.ua/ Сайт Finance.ua. Свіжа інформація про стан фінансів України, курси валют, огляди фінансових ринків, аналітика тощо.
http://unia.com.ua/blog/finansy/ Сайт Української національної іпотечної асоціації (УНІА). Аналітика, законодавство, напрямки діяльності, корисна інформація про іпотеку, громадська діяльність УНІА  висвітлюються на сторінках даного ресурсу

Бухгалтерський  облік і аудит

http://www.afj.org.ua/ua Офіційний сайт журналу “Облік і фінанси”. “Облік і фінанси” – фаховий науково-виробничий журнал з відкритим доступом до повних текстів. Видання індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах. Мета — наукове забезпечення розвитку теорії і практики обліку, фінансів та інших економічних спеціалізацій
http://www.buhgalteria.com.ua/ Електронна версія газети “Бухгалтерія”. Газета публікує аналітичні матеріали та нормативні документи, розглядає складні та спірні питання і пропонує варіанти рішень
http://vobu.ua/ukr Сайт всеукраїнської професійної газети “Все про бухгалтерський облік”. Оперативно висвітлюється нова інформація: нормативні акти, офіційні роз’яснення і найважливіше — коментарі до них, надаються практичні рекомендації
http://library.if.ua Сайт “Бібліотека економіста”. Електронні версії підручників з бухгалтерського обліку та аудиту.
http://fingal.com.ua Галерея финансовой литературы “Фингал”. Рубрика “Бухгалтерский учет, аудит” пропонує електронні книги відповідної тематики .
http://www.balance.ua Електронна версія журналу “Баланс”. Корисні посилання: архів, книги, довідник бухгалтера, софт для бухгалтера.

Готельно-ресторанна справа

http://www.irbis-nbuv.gov.ua Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Зібрання “Наукова періодика України” за допомогою пошукової системи відкриває повнотекстові статті з питань готельно-ресторанної справи.
http://uchebnikionline.com Ресурс українських підручників “uchebnikionline”. В рубриці “Туризм ” найновіші оцифровані підручники з тематики готельно-ресторанної справи
http://mobile.pidruchniki.com Сайт “Навчальні матеріали онлайн”. Рубрика “Туризм” пропонує різноманітні електронні  підручники з питань організації готельно-ресторанного обслуговування

Туризм: технологія та економіка

http://gturs.com Сайт  “Gturs.com” присвячений географії світу. Висвітлюються питання клімату, населення, економіки та географічного положення країн. Містить карти світу, гімни, розповіді про великі географічні відкриття тощо
http://www2.unwto.org/ Портал Всесвітньої туристичної організації, міжурядової установи системи ООН, що об’єднує 156 країн-членів. Матеріал на англійській мові.
http://skole.com.ua/uk/ Сайт “Сколе – активний відпочинок в Карпатах”. Крім інформації про місто, представлено статті про туризм в українських Карпатах.
http://library.if.ua/cat/16.html На сайті “Бібліотека економіста”, в рубриці “Туризм”‘ розміщено конспекти лекцій “Організація туристичної діяльності в Україні” та “Менеджмент туризму”.
http://vechervkarpatah.at.ua/index/ Сайт “Вечір в Карпатах”. Електронні книги на туристичну тематику.
http://pidruchniki.ws/turizm/ Веб-сайт “Бібліотека українських підручників”. Рубрика “Туризм” висвітлює колекцію електронних підручників відповідної тематики.
http://books.br.com.ua/themes/75/67 Студентський портал серед різних матеріалів пропонує лекцію “Рекреаційні ресурси та курортологія”, один з підрозділів якої — “Туризм як галузь рекреації”.