У Львівському університеті бізнесу та права діє Центр міжнародної освіти.

 Відтепер Ви маєте унікальну можливість співпрацюючи з Львівським університетом бізнесу та права здобути не лише грунтовні знання за обраною Вами спеціальністю, але й пройти на дисApeironтанційній чи стаціонарній основі курс навчання у престижних іноземних вищих навчальних закладах (Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach; Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego загруженоAPEIRON w Krakowie; Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University) та одержати польський, американський диплом про вищу освіту за спеціальностями: право, громадська безпека, антикризове управління, інформаційна безпека, кримінологія і судово-медична експертиза, державна безпека, управління, фінанси і рахунки, міжнародні відносини, адміністрування, антитерор і лідерство, захист людей та майна, поліцейська спеціальність, соціологія, психологія, фізіотерапія, косметологія, туризм і відпочинок.

НаGrnolska Wysza Szkoa Handlowaвчання відбувається на базі провідних іноземних вищих навчальних закладів – Горнослазької Вищої Школи Комерції ім. Войцеха Корфантего (Польща, м. Катовіце), Школи вищої освіти в громадській та індивідуальній безпеці «APEIRON» (Польща, м. Краків), Вищої школи бізнесу (Польща, м. Нови Сонч) та National-Louis University (США, м. Чикаго).

Обійдіть конкурентів та займіть високооплачувану посаду у кращих українських та іноземних компаніях разом з Львівським університетом бізнесу та права!

За додатковою інформацією звертайтесь у Центр міжнародної освіти (м. Львів, вул. Кульпарківська, 99, Львівський університет бізнесу та права). Графік прийому: понеділок – четвер з 13.00 до 18.00.

Координатор Центру – Уляна Уніят,  e-mail: cie.lubp@gmail.com

Ціни та напрями навчання:

Міжнародна співпраця