Львівський  ліцей  менеджменту – державний  освітній  навчальний заклад  спеціального призначення для навчання дітей старшого шкільного віку. Створений в 1992 році.

 

Навчання в ліцеї здійснюється   за двома профілями:

 • економічним;
 • юридичним.

Львівський ліцей менеджменту дає шанс отримати ґрунтовні знання  з математики,права, інформатики ,іноземної мови,а через три роки стати студентом престижного вищого навчального закладу.

Львівський ліцей менеджменту: 9-11 класи

На відміну від звичайної школи, в ліцеї навчаються учні 9-11 класів, які мають змогу, окрім звичайних дисциплін, отримати ґрунтовні знання з таких профільних спеціальних дисциплін , як економіка, підприємництво, бухгалтерський облік,  маркетинг, менеджмент тощо.

Прийом до ліцею здійснюється на основі конкурсного відбору. Відмінники та призери обласних олімпіад запрошуються на навчання без вступних іспитів.

Львівський ліцей менеджменту: 9-11 класи

Вступні іспити у ліцей проходять у два тури:

–          1-й тур – протягом червня;
–          2-й тур – протягом серпня.

В залежності від обраного профілю учні здають іспити з наступних предметів:

 • Економічний: українська мова (диктант), математика  (тестування);
 • Юридичний: українська мова (диктант), історія України (тестування).

На навчання запрошуються учні 9-11 класів, які навчатимуться відповідно 3 і 2 роки

25 березня  – День відкритих дверей о 12.00 год. (актовий зал).

Після закінчення ліцею учні мають змогу отримати сертифікати про здобуття професій:

–             секретаря референта;

–             продавця маркетолога;

–             помічника бухгалтера;

–             перекладача референта  англійської та німецької мов.

У ліцеї тісно  налагоджена співпраця з Львівським університетом бізнесу та права

 

Львівський ліцей менеджменту: 9-11 класи

 

Львівський ліцей менеджменту став майданчиком для проведення методичних заходів з німецької мови всеукраїнського, обласного, міського та районного рівнів. Зокрема, лише у 2011/2012 н.р. на базі Львівського ліцею менеджменту та Львівського університету бізнесу та права були проведені наступні методичні заходи вчителів німецької мови:

 1. 25 серпня 2011 р.,      інструктивно-методична нарада для вчителів німецької мови м. Львова
 2. 25 серпня 2011 р., нарада з керівниками методичних об’єднань районів м. Львова
 3. 15 вересня 2011 р., нарада з членами журі письмових робіт з моніторингового дослідження іноземних мов у м. Львові
 4. 14 вересня 2011 р., творча майстерня для вчителів німецької мови початкових класів на тему «Особливості викладання німецької мови в початковій школі» (захід проведений за підтримкою видавництва Hueber)
 5. 14 вересня 2011 р., семінар-тренінг  та творча зустріч з автором німецьких навчальних комплексів видавництва Hueber Анною Роберт для вчителів німецької мови 1-ої і вищої кваліфікаційної категорії  на тему «Інтерактивні технології на уроці німецької мови»  (в рамках проведення 18-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові»)
 6. 17 листопада 2011 р., семінару-практикум на тему  «Комп’ютер та Інтернет на уроці німецької мови – але як?» (керівник Браткевич Оксана Сергіївна, вчитель німецької мови ЛЛМ)
 7. 27 жовтня 2011 р., методична майстерня на тему «Візуалізація на уроці німецької мови» (захід проведений за підтримкою Гете-інституту в Україні)
 8. 26 грудня 2011 р., інтерактивний семінар «Складання комунікативно-спрямованих вправ»
 9. 28 грудня 2011 р., семінар-практикум «Успішна підготовка до ЗНО-2012 з німецької мови» (захід проведений за підтримкою видавництва Hueber)
 10. 13 лютого 2012 р., інтерактивний семінар «Комунікаційно-стимулюючі вправи» (захід проведений за підтримкою видавництва Hueber)
 11. 26 січня 2012 р., засідання творчої групи вчителів німецької мови м. Львова на тему  «Львовознавство  на уроках  німецької мови»
 12. 28 березня 2012 р., інтерактивний семінар в рамках проведення «Весняної школи» вчителів німецької мови на тему «Використання фільмів на уроці німецької мови»
 13. 6 червня 2012 р., творча лабораторія в рамках проведення «Літньої школи» вчителів німецької мови на тему “Сучасні методи викладання німецької мови в початковій школі” (своїм досвідом викладання німецької мови у початковій школі ділились молоді вчителі НВК ім. В.Симоненка  Марич Уляна, Каранько Оксана та  Ковтоненко Тетяна)
 14. 7 червня 2012 р., семінар-практикум на тему “Сучасні методи та прийоми вивчення лексичного матеріалу на уроці німецької мови” (захід проведений за підтримкою Гете-інституту в Україні).

 Заходи організовані та проведені методистом Навчально-методичного центру освіти м. Львова, викладачем німецької мови Львівського ліцею менеджменту та Львівського університету бізнесу та права  Лозенком Іваном Васильовичем.

 

  

 
 

 

Контактний телефон: (032)292-78-50, 292-87-08

 Адреса: м. Львів, вул.Кульпарківська,99.


 

УЧНІ, БАТЬКИ, ВИПУСНИКИ

ПРО  ЛЬВІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МЕНЕДЖМЕНТУ

Львівський ліцей менеджменту: 9-11 класи

Вічистий  Андріян 10 клас (гупа№22)

Я обрав Львівський ліцей менеджменту тому, що тут добре готують на різні юридичні професії – це я знаю від тих, хто закінчив цей навчальний заклад  і зараз вчиться на юридичних напрямках у вишах .

Також великим «плюсом» є те, що в тут вчителі добре ставляться до учнів, мають до кожного свій індивідуальний підхід, розуміють нас.

Подобаються мені і нові предмети, котрих не вивчали у школі – менеджмент, підприємство, економіка, а також німецька мова.

Чинником, що відрізняє цей  навчальний заклад від інших є те, що в ньому панує патріотичний дух, проводять різні творчі заходи та урочистості, цікаві поїздки.
Львівський ліцей менеджменту: 9-11 класи

Марченка Ореста, 10 клас (група 22)

Доброго дня!

Я, Орест Марченко, обрав Ліцей менеджменту, бо знаю, що це перспективний заклад, у якому окрім стандартних предметів, я вивчаю такі цікаві предмети як менеджмент,підприємництво та економіку. Ці науки мені дійсно будуть потрібні у подальшому житті, навіть якщо я не буду керівником чи підприємцем .

Цей заклад відрізняється від інших тим,  що тут ставлення вчителів до учнів «по-дорослому», Бо вчителі не вважають своїх вихованців маленькими дітьми. І це дуже добре!

На мою думку, такому чудовому навчальному закладу Львівському Ліцею Менеджменту немає чого бажати кращого, адже все, що потрібно для навчання тут є.

Та найважливіше -це відносини та атмосфера, які є прекрасним стимулом для навчання та удосконалення себе.

Дякую!

 


 

Наталія Філімонюк, 10 клас (група 22)

       Оскільки я проживала не у Львові, то до пошуку навчального закладу ставилася дуже прискіпливо. Проте після відвідування Львівського ліцею менеджменту, я зрозуміла, що знайшла те, що шукала.

Нас тут дуже привітно зустріли та надали повну інформацію про факультети, навчання, умови прийому. Мені дуже сподобалась перша зустріч з адміністрацією ліцею.

 Вже з перших місяців навчання я побачила ще один «плюс» – вчителі та працівники ліцею ставляться до учнів як до дорослих людей.

Мені дуже приємно, що мій перший вибір, моє самостійне рішення виправдало сподівання.

Мені тут легко і цікаво вчитися, я дізнаюсь багато нового і можу глибше вивчити ті предмети, які я хочу удосконалити у вишах – менеджмент, маркетинг, підприємництво тощо.

  Єдине, що хотілося б облаштували територію ліцею, а саме вхідне подвір’я, лавочками, смітниками і т.д., щоб на перервах була можливість і відпочити.

 

  


Ірина Ліпська, 31 група, випускниця 2012 року

  Своє навчання у Львівському ліцеї менеджменту я почала з другого семестру 9-го класу. Мене привело у ліцей бажання знайти те місце, де можна було б повністю розкрити себе. Прекрасний навчальний заклад! З самого початку сподобались методи викладання уроків, а ще відносини між учнями та вчителями, бо це були товариські відносини. У цьому закладі до ліцеїстів ставляться не як до учнів, яких треба лише навчати і запитувати, а як до особистостей, які мають свою думку і повне право її висловлювати.

     Тут завжди нас підтримають, надають розумні поради, зрозуміють нас в будь-якій ситуації.

    У навчальному закладі є чудове подвір’я і ліцеїсти мають можливість виходити на перервах. Це чудово! Але, на жаль, немає де відпочити. На мою думку, добре було б облаштувати це подвір’я лавочками і смітниками.

    Я – випускниця 2012 року і згадую, як попередні випускники говорили мені: «Ти не захочеш звідси йти». Тоді для мене це було щось незрозуміле, й лише зараз я усвідомила, що воно так і є. Більше ніде нами так не будуть опікуватись як тут, вислуховувати, радити, підтримувати, розуміти і просто вірити.


Віталій Михайлишин, 11 група

  Я обрав цей навчальний заклад, тому що тут прекрасне навчання та приємні вчителі, які дійсно мають бажання тебе чогось навчити.

Ще одна причина –те, що мене цікавить економічний напрям.

   Мені тут дуже подобається їдальня та спортивний зал.

  Також кабінети, оснащені  необхідним обладнанням та прикрашені портретами науковців.

  Моя пропозиція – це придбання нового тенісного стола в спортзал.

 


 

Наталія Задорожна, 9 клас (група 11)

  Я обрала цей ліцей для того, щоб покращити свої знання, завести нові знайомства.

Відрізняє його те, що є можливість вивчати поглиблено економічні та правничі дисципліни.

Я ще не визначилась з майбутнім фахом, хотілося б бути правником, але вже мені почали подобатись і економічні дисципліни.

Подобається також те, що в ліцеї панує тепла та дружня атмосфера. Вчителі краще подають інформацію.

Мені тут все подобається!


Оксана Михайлівна Романів, мама учня 9 класу

    Ми обрали ЛЛМ тому, що неодноразово чули про нього хороші відгуки. Крім цього, в цей ліцей пішов навчатися однокласник нашого сина, і покликав його подивитися.

Коли наш син вперше потрапив в ліцей, йому все дуже сподобалось, і до сьогоднішнього дня він не змінив свою думку. Йому подобаються вчителі їхній підхід до кожного з дітей. А також він дуже задоволений своїм класним керівником, її ставленням до дітей. Стосовно змін – на даний час ми не бачимо, щоб щось потрібно було змінювати.

Ми і наша дитина задоволені вибраним закладом. Дуже вам вдячні.


ЩО МЕНІ ДАЛО НАВЧАННЯ В ЛІЦЕЇ?

     Я був учнем Львівського ліцею менеджменту протягом трьох років, що промайнули, на мою думку, занадто швидко, однак, незважаючи на це, встигли назавжди закарбуватись у пам’яті. Напевно, цей період був одним з найкращих у моєму житті. Це – своєрідний перший крок у доросле життя, яке на той час здавалось мені далеким та недосяжним.

     Ліцей дав мені багато чого: вміння долати труднощі та перешкоди, досягати мети, відстоювати власні думки і переконання, розраховувати свої сили та правильно визначати пріоритети. Найважливішим з цього для мене стало вміння боротись за особисті ідеї та погляди, адже в сучасному житті без цього просто неможливо чогось досягти. Більш за все це відчувалось під час навчання на останньому курсі, коли підготовка до вступу у ВНЗ і навчання стали справжнім випробуванням і не залишалось нічого іншого, окрім як старанно працювати, щоб й надалі слідувати обраному шляху. Ліцей загартував мій характер і звів нанівець переживання через безсонні ночі та великі обсяги завдань. Це те місце, де я знайшов людей, що стали друзями і завжди знаходили час підтримати у скрутні хвилини та допомагали перебороти труднощі.

    Всі ці надбання неможливі без основної складової ліцею, за відсутності якої він просто не зміг би існувати, а саме – викладацького складу. Найкращі викладачі створювали атмосферу не просто навчального закладу, до якого слід ходити щодня, а другого дому. І я зараз маю на увазі не лише те, що кожен викладач є висококваліфікованим професіоналом, а й те, що всі вони вміють знайти правильний індивідуальний підхід до кожного учня. Найбільше це було відчутно протягом вже згаданого раніше останнього року навчання, який видався найважчим, і викладачі, незважаючи на шалений ритм життя у стінах ліцею знаходили вільний час для настанов та порад, що завжди допомагали впоратись із навантаженнями.

    Роки у ліцеї – це той життєвий досвід, що є необхідним та незамінним. Це суттєві досягнення й помилки, власні рішення й плани. Сумно, що ці роки вже не повернути, але цей пройдений етап допомагатиме протягом усього життя, змушуватиме ставити перед собою, здавалось би, неможливі завдання і робити усе для того, щоб виконати їх та досягти власної мети, не звертаючи уваги на кількість перешкод і тернистість шляху.

Володимир Оліярник, випускник 2010 року